Hakkımızda - Marmara Koç Hotel-Avcılar/STANBUL- 0212 591 10 95 - 0536 024 61 51-0534 232 24 53
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

İstanbul şehrimizin Avcılar semtinde bulunan turizm işletmemizde konaklayarak muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Güler yüzlü, ilgili, alanında en başarılı personellerimiz ile en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Odalarımızın ve otelimizin temizliği günlük olarak en kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Odalarımızda bulunan havlu, yatak örtüleri her gün sizlerin konforunu sağlayabilmek adına değiştirilmektedir. Oda temizliğiniz her gün en güvenilir, en titiz personellerimiz tarafından temizlenir ve eksik olabilecek kişisel kullanım malzemeleri kontrol edilir.

 

 

Otelimizin muhteşem bahçesinde gönül rahatlığı ile çay ve kahvenizi içebilir, mutlu ve huzurlu bir şekilde kahvaltınızı, akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Odalarımız da bulunan televizyon ve odalarımıza sağladığımız wi-fi sayesinde dilediğiniz kadar oda içerisinde sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Marmara Koç Otel  olarak sizlerin rahatlığı ve konforu için elimizden gelen bütün hizmetlerin en iyisini sizlere sunmaktayız. Odalarımızda bulunan yangın alarm sistemimiz ile güvenliğinizi sağlıyor, şifreli kasalarımız sayesinde özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde koruyabilmenize yardımcı oluyoruz.

 

 

Sunduğumuz her şey en iyi kalite malzemelerdir. Ayrıca danışma bölümümüzde çay ve kahvenizi içerken kitap veya gazete okuyabileceğiniz mobilyalarımız mevcuttur. Odalarımız da tek ve çift kişilik rahat ve konforlu yataklarımız mevcuttur. Harika, rahat, konforlu ve tertemiz bir tatil geçirmek için geç kalmayın. Sizler de bir an önce otelimiz ile iletişime geçip sizlere sunduğumuz en uygun fiyatlı odalarımızda huzurlu, konforlu ve kaliteli bir tatil yaşayabilirsiniz.

 

 


istanbul avcılar en yakın otel,istanbul avcılar otel konaklama rezervasyon,istanbul avcılar otel konaklama fiyatları,istanbul avcılar uygun fiyata konaklama,istanbul avcılar temiz konaklama otelleri,istanbul avcılar günübirlik konaklama fiyatları,istanbul avcılar aile ile kalınacak yerler,istanbul avcılar günübirlik konaklama yerleri,avcılar otel konaklama fiyatları,avcılar uygun fiyata konaklama,avcılar en yakın otel,avcılar uygun fiyatlı otel,avcılar otel konaklama rezervasyon,avcılar güvenilir otel,avcılar konaklama fiyatları,avcılar temiz otel,avcılar günübirlik konaklama fiyatları,avcılar temiz konaklama otelleri,avcılar günübirlik konaklama yerleri,avcılar aile ile kalınacak yerler,istanbul en yakın otel,istanbul otel konaklama rezervasyon,istanbul otel konaklama fiyatları,istanbul uygun fiyata konaklama,istanbul temiz konaklama otelleri,istanbul günübirlik konaklama fiyatları,istanbul aile ile kalınacak yerler,istanbul günübirlik konaklama yerleri,otel konaklama fiyatları,uygun fiyata konaklama,en yakın otel,uygun fiyatlı otel,otel konaklama rezervasyon,güvenilir otel,konaklama fiyatları,temiz otel,günübirlik konaklama fiyatları,temiz konaklama otelleri,günübirlik konaklama yerleri,aile ile kalınacak yerler,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014